Ultrapak Makina

2004 yılından bugüne kadar kendi üretim tesislerinde kullanılmak üzere tasarlamış olduğu makineleri ve makineler de kullanmış olduğu ultrasonik kaynak metodu sayesinde kaliteli ürünü hızlı üreterek bu sektöre Dünya’da da yön vermektedir. Ultrapak'ın  kullanmış olduğu makine ve üretmiş olduğu ürünlere ait 23 adet patent ve faydalı model belgesi bulunmaktadır. Ultrapak Makine’nın amaçlarından ilki sahip olduğumuz bu patent ve faydalı modellerinin ticarileştirilmesi ve piyasaya sunulmasıdır. Böylece sektörün gelişimini hızlandırmak, lojistik ve kalite yönüyle Uzakdoğu pazarında yaşanan sorunlara alternatif oluşturarak bu sektörde ülkemizi dünya pazarı haline getirmek, bununla da toplamda bir istihdam alanı açmaktır. İkinci ve en önemli amaçlarından biri ise ülkemizin teknolojik makine ihtiyacında sorun yaşadığı ithalatçı ülke konumundan, teknoloji üreten ve bunu ihraç eden bir ülke konumuna geçmesine katkı sağlamaktır.

Teknolojik gelişmelere tam adapte halde üretilen yeni HunterX C600 modelimizi  geliştirdiğimiz arayüz tasarımıyla daha kullanışlı ve ergonomik bir hale getirdik. Endüstri 4.0 uyumlu arayüzümüzle tüm üretimi kontrol altında tutup analizini daha kolay bir şekilde sağlayabiliyoruz. Şık dizaynıyla daha önce kullanılan makina ekranlarına nazaran kullanımını daha da kolay bir hale getirdik.

Ultrasonik makine üretimi arttıkça doğa dostu poşetler daha kaliteli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmak için hazırlanıyor. Çevre korunması sanayilerde ultrasonik makine kullanımına yönelimi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz.